SPONSORZY

POZNAJ NASZYCH SPONSORÓW

Hostgier.pl oferuje kompleksowe usługi w zakresie IT oraz telekomunikacji dla firm i obiorców indywidualnych. Specjalizuje się w hostingu gier, aplikacji oraz stron internetowych. Firma posiada własną infrastrukturę zlokalizowaną w profesjonalnym centrum przetwarzania danych w sercu Polskiego internetu – Warszawie. Oferuje także usługi specjalistyczne – migracje serwerów do szaf zlokalizowanych w ich obiekcie, dzięki czemu twoja firma może zaoszczędzić i utrzymywać swoją infrastrukturę IT w bezpiecznym, profesjonalnym miejscu. Realizują także strony internetowe i wspierają w zakresie marketingu na platformach społecznościowych.
Skontaktuj się z nimi aby uzyskać wycenę rozwiązań IT dla twojej firmy.

Potrzebujesz części do swojego quada? Znajdziesz je w Mańka Motorsport – Sklepie oferującym dużą gamę części do quadów Yamaha Yfz450r. Dopytaj o ofertę w linkach poniżej!

Partner działający z nami od początku powstania klubu. Każde zawody które organizujemy ubezpieczone są w tej firmie. Wszystkie sprawy załatwiane są w pełni profesjonalnie, ERS zajmuje się ubezpieczeniami praktycznie wszystkiego, więc na pewno znajdziesz tam coś dla siebie lub swojej firmy. 
Polecamy ERS Ubezpieczenia Trzebińscy!

Grupa przyjaciół, których połączyła wspólna pasja do offroadu.

To kluczowa instytucja, dzięki której nasz klub może się rozwijać. To właśnie na ich terenie zbudowaliśmy tor motocrossowy i mamy gdzie doskonalić technikę, prowadzić szkolenia, organizować zawody oraz eventy dla dzieciaków i dorosłych. Organizacja ta prężnie działa na rzecz rozwoju Gminy Kleszczów.

Kleszczów należy do I ligi polskich samorządów. Gminę wyróżnia nie tylko wysoka jakość życia, którą osiągnęła dzięki znacznemu wysiłkowi inwestycyjnemu i działaniom organizacyjnym. Dobra sieć lokalnych dróg, rozwinięta opieka zdrowotna, bogato wyposażona baza edukacyjna, a także znakomite warunki do rekreacji i sportu to część atutów gminy, dzięki którym liczba mieszkańców gminy Kleszczów systematycznie wzrasta.

Powiat bełchatowski – powiat w Polsce (województwo łódzkie), reaktywowany w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Bełchatów.

Od 2018 roku specjalizują się w produkcji wózków i stojaków do transportu i magazynowania. Wprowadzają również nowoczesne rozwiązania w dziedzinie linii produkcyjnych oraz innych projektów wykonywanych na zamówienie.

Obecnie tworzą produkty dla przemysłu stolarki otworowej, szklarskiego, kamieniarskiego, producentów szyb zespolonych, płyt gk , mebli oraz branży budowlanej. Firma posiada dobrze zaopatrzony park maszyn oraz zespół, co pozwala realizować szybko zamówienia.

–  Używają tylko certyfikowanych materiałów!
Wszystkie produkty tej firmy mają oznaczenia CE i gwarancję jakości. Współpracują z wieloma partnerami w Polsce i za granicą.

ZOSTAŃ NASZYM NOWYM SPONSOREM

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ZYSKAĆ

Tel. +48 880-628-715
e-mail: kontakt@kmmotopower.pl